Deals with Gold – nowa oferta promocji w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

W tym tygodniu promocje Deals with Gold są nieco skromne i nie znajdziemy specjalnej, Haloweenowej oferty. Co zatem znajdziemy ciekawego w niższej cenie?

Wyróżnić można między innymi Darksiders Fury’s Collection – War and Death, łączące dwie gry w jednym pakiecie. W nim znajdziemy Darksiders Warmastered Edition i Darksiders 2 Deathinitive Edition w odświeżonej grafice Full HD i w 60 klatkach na sekundę. Cena za powyższe produkcje jest naprawdę świetna i wynosi 169,99 zł 68,00 złotych.

Fani kreskówek Cartoon Network i gier idealnych do kooperacyjnych zmagań mogą zainteresować się Cartoon Network: Battle Crashers, gdzie bohaterowie serialowych postaci muszą przywrócić porządek i pokonać nikczemne odłamkostwory. Wśród kolorowej ekipy CN znajdziemy Gumballa, Stevena Universe’a, Finna, Mordechaja i Clarence’a. Tytuł przeceniony został o 75% i kosztuje w tym tygodniu 99,99 zł 25,00 złotych.

Jeżeli lubicie gry w pakiecie, to podobną ofertę można znaleźć kupując Styx: Master of Shadows + Styx: Shards of Darkness. Dwie skradankowe produkcje od Cyanide Studio kupimy aż 167,49 złotych taniej, co wynosi aktualnie 249,99 zł  82,50 złotych.

Wszystkie promocje z polską walutą znajdziecie poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: