Deals with Gold: Assassin’s Creed’s Sale – promocja na serię gier od Ubisoft

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa oferta Delas with Gold już dostępna! Sprawdź aktualne promocje w sklepie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Które z nich objęto największymi zniżkami?

Bez wątpienia ten tydzień jest spod znakiem Assassin’s Creed’s, gdzie znajdziemy serię tych gier ze zniżkami nawet do -75%. Jedną z najbardziej opłacalnych promocji jest zestaw trzech produkcji od Ubisoftu w jednej paczce. Assassin’s Creed Triple Pack: Black Flag, Unity, Syndicate dostępne jest w cenie 399,99 zł 132,00 zł, dzięki czemu zaoszczędzimy blisko 270 złotych. Co najlepsze, nie musicie posiadać abonamentu Gold, aby skorzystaj z tej oferty.

To samo dzieje się w bibliotece gier dla Xbox 360, dlatego warto również skorzystać z szerokiego wyboru tytułów we wstecznej kompatybilności. Ceny Assassin’s Creed’s w backward compatibility zaczynają się nawet od 12,49 złotych.

Po raz kolejny Microsoft przecenia Rainbow Six Siege, a to głównie za sprawą ostatniego, bezpłatnego weekendu z grą. Jak zwykle, podstawowa wersja do kupienia jest za 79 złotych lub możecie też skorzystać z pełnych sezonów, np. Year 2 Gold Edition w cenie 153,99 zł.

Xbox One

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: