Deals with Gold – Activision i Curve Digital Sale

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa oferta Deals with Gold i i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox. W tym tygodniu znajdziemy wiele zniżek na gry od Activision i Curve Digital.

Bez wątpienia, Activision jest kojarzone przede wszystkim z serią Call of Duty i tym samym znajdziemy sporo części na liście DwG. Wśród nich znalazły się:

Warto nadmienić, że kilka tytułów CoD znajdziemy we wstecznej kompatybilności, jak np. Call of Duty: Black Ops II. Oprócz serii Call of Duty, przecenione zostały inne produkcje, a jedną z największych zniżek przyznano (niepierwszy raz) dla Transformers: The Dark Spark. Jego koszt to jedynie 60 zł, dając nam oszczędność 179,99 złotych.

Drugim wydawcą, który zaserwował również wyprzedaż swoich tytułów jest Curve Digital, znanym między innymi z Serial Cleaner czy 10 Second Ninja X. Jeśli jesteście zwolennikami gier indie, to znajdziecie tu wiele ciekawych gier do wyboru.

Fani rajdów i samochodówek mogą pokusić się o WRC 5 (-80%) lub WRC 6 (-70%), dostępne już od 60 złotych. W podobnej cenie spakowano dwie części Need for Speed: NFS Rivals i NFS z 2015 roku.

Wszystkie promocje z polską walutą znajdziecie poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: