Deals with Gold – nowe promocje w wirtualnym sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne promocje w sklepie Xbox, w polskiej walucie.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Co znajdziemy ciekawego tym razem? W minionym tygodniu mogliśmy nabyć Battlefield 4 oraz Hardline za jedyne 22 złote. Dzisiaj warto zaznaczyć, że DLC Final Stand pojawia się w sklepie bezpłatnie. Nawet jeśli nie posiadacie jeszcze tego tytułu, to możecie pobrać dodatek, aby wykorzystać go w przyszłości.

Kilka tytułów na Xbox One posiada zniżkę 70-75%, jak The Technomancer czy dodatki do Forzy Horizon 2 i 3 oraz Motorsport 6. Na przykład świetne rozszerzenie z górą Blizzard można wyłapać za 36,99 złotych. The Technomancer niepierwszy raz pojawia się ze sporą przeceną, dziś kosztuje w wirtualnym sklepie 42,50 zł.

Na promocyjnej liście gier we wstecznej kompatybilności znajdziemy trzy produkcje, którymi są Bound by Flame, Mars: War Logs oraz Phantom Breaker: Battle Grounds.

 

Wszystkie zniżki przedstawiamy poniżej z polskimi cenami.

Xbox One

*Oferta tylko dla goldowiczów
Xbox 360

[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: