Nowa oferta Delas with Gold już dostępna! Sprawdź wszystkie promocje

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jakie promocje tym razem znajdziemy na wyprzedaży w sklepie Xbox?

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Które z nich objęto największymi zniżkami?

Jedne z największych promocji to gry z obozu Electronic Arts, gdzie przeceniony został UFC2 (25,75 zł), Star Wars Battlefront w edycji Ultimate (23,60 zł), Titanfall 2 Ultimate Edition (79,00 zł) oraz Need for Speed (29,50 zł). EA często pojawia się w ofercie Deals with Gold z dobrą ofertą, lecz najczęściej są to gry również dostępne w EA Access.

Dobrą cenę ma również surwiwalowa produkcja The Evil Within (22,50 zł) również w zestawie z przepustką sezonową (42,90 zł).  Jeśli nie boicie się gier z gatunku horroru, to śmiało można zainwestować w ten niemało przerażający tytuł.

Wyróżnić należy także The Shadow Warrior Collection (112,00 zł) oferujące pierwszą i drugą część gry. Nowe przygody wojownika Lo Wanga szybko po premierze znalazły się na wyprzedaży ze świetną ceną, to i szkoda nie skorzystać.

W ofercie dla Xbox 360 znajdziemy sporo tytułów we wstecznej kompatybilności, jak Fallout 3 oraz serię BioShock.

Wszystkie zniżki przedstawiamy poniżej z polskimi cenami.

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: