Bandai Namco Sale – nowa oferta Deals with Gold już dostępna!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Ten tydzień oprócz standardowej promocji, zawiera również wyprzedaż produkcji od Bandai Namco. Które z nich objęto największymi zniżkami?

Za nami długi weekend ze The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, ale wciąż do zdobycia jest ten tytuł od Bethesda Softworks w cenie niższej o 50%. Zainteresowani mogą nabyć go za 124,50 złotych.

Najwięcej zniżki otrzymał STAR WARS Battlefront Ultimate Edition, ponieważ tę produkcję możemy kupić za jedyne 17,70 złotych! Wspomnieć należy, że w edycji Ultimate znajdziemy wszelkie dodatki, a także przepustkę sezonową. Choć niepierwszy raz gra znalazła się w ofercie Deals with Gold, to chyba nigdy nie była po tak niskiej cenie.

Nie często spotykany The Technomancer w zestawieniu DwG pojawia się tym razem ze sporą zniżką. Tytuł od Focus Home Interactive kupimy taniej o 85%, co daje goldowiczom możliwość jego zakupu w tym tygodniu za 42,50 złotych.

Jeśli Bandai Namco Sale, to nie może zabraknąć gier z serii Naruto i Dragon Ball. Oczywiście, znajdziemy kilka z nich w najnowszej promocji: NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4DRAGON BALL XENOVERSE czy DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition. Zniżki są tu równie atrakcyjne, gdyż np. Ultimate Ninja STORM 4 kupimy za 25 złotych.

Fani bijatyk liczyli zapewne na sporą przecenę Tekkena 7, który również odnajdziemy w tej ofercie. Niestety, ale ten tytuł otrzymał jedynie 30% upustu ca daje nam 289,99 zł 202,99 złotych. Powraca jednak promocja na Tekkena 6 i Tekken TT2, dostępne za niewiele i działające we wstecznej kompatybilności.

Xbox One


*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: