Duża aktualizacja nadciąga dla Insiderów!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niejawni testerzy, spodziewajcie się niebawem ważącej 3,6 GB aktualizacji konsoli! Co nowego tym razem?

Gdy tylko należycie do kręgu Alpha, albo Alpha Skip Ahead, oczekujcie aktualizacji w ten weekend. Szykuje się sporo zmian i poprawek. Szczególnie od strony technicznej, ale nie wykluczone, że i już teraz odczujecie różnicę.

Tym razem system ma zostać przygotowany na to, co będzie wdrażane w przyszłości. O co dokładnie chodzi? Tego dokładnie nie wiemy. Miejmy nadzieję, że ten rok nas pozytywnie zaskoczy. W końcu od dnia premiery Xboxa One, zmienił się on nie do poznania. Fajnie, że stale idzie to w dobrym kierunku.

W tym momencie nie zoabczymy nic nowego. Poprawie ma ulec stabilność działania sytemu, oraz wyeliminowane mają zostać wszelakiej maści błędy. W tym te dotyczące subskrypcji, wsparcia myszy, obrazu 4K, czy też pojawiających się kodów błędów. Microsoft stawia więc na porządki tego, co jest do tej pory.

Stąd tak stosunkowo duży rozmiar aktualizacji o numerze 1904. Dużo zmian technicznych i porządku w kodzie. Na szczęście nie będzie wymagane factory reset.

Dziennik zmian: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: