Dungeon Defenders II (free-to-play) już w czerwcu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa tytuł zostanie niebawem dodana do darmowej biblioteki gier.

Wiele gier Free-to-play cieszy się sporą popularnością, więc deweloperzy gier niezależnych często decydują się na ten model. Opierają się one na mikropłatnościach, oferujące opcjonalne dodatki. Głównie są to pewne przedmioty, punkty doświadczenia, waluta lub umiejętności postaci.

W tygodniu w ofercie Free-to-Play otrzymaliśmy Crossout, które w dużej mierze przypomina Mad Maxa opartego na rozgrywkach online. Kolejną premierę będzie mieć Dungeon Defenders II, w które na Xbox One zagramy już 20 czerwca.

»Zobacz również: Pełna lista gier Free-to-Play na Xbox One

Dungeon Defenders II jest grą sieciową do 24 graczy. Opiera się na znanym systemie starć tower defense, w którym stawiamy czoła kolejnym falom wrogich jednostek.  Pojawił się również tryb rywalizacji, gdzie w pięcioosobowej drużynie staramy zwalczyć Naszych przeciwników.

Dotychczas tytuł ten był w fazie testów, do których dostęp miała jedynie platforma Steam oraz Playstation 4. Twórcy poinformowali jednak, że gra będzie miała swoją premierę również na konsoli Microsoftu.

 


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: