Duke – pierwszy kontroler Xboxa powraca!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wierni fani konsoli Xbox mogą powrócić do starych czasów.

Hyperkin jest znaną firmą, która tworzy akcesoria do urządzeń gier wideo. Po ostatniej wiadomości Phila Spencera o włączeniu tytułów pierwszego Xboxa do biblioteki wstecznej kompatybilności, postanowiono razem z firmą Microsoft wyprodukować model o przydomku Duke na nowo. Co prawda został on szybko zmieniony na bardziej ergonomiczny, ale od niego wszystko się zaczęło.


Nowy egzemplarz zostanie usprawniony o większe, podświetlone logo na środku pada, a także przyciski będą bardziej dopasowane pod dotychczasowe potrzeby, aby nie sprawiały kłopoty podczas rozgrywek. Nie wiadomo jeszcze czy będzie bezprzewodowy. Jeżeli ma zostać blisko oryginału, to możliwe, że podłączymy go jedynie blisko 3 metrowym przewodem jack.

Nowy (stary) Duke zadziała z konsolami Xbox One, One S oraz oczywiście One X. Oprócz tego znajdziemy wsparcie dla komputerów PC z Windows 10. Premiera pod koniec roku, w okresie świątecznym.Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: