Dropbox – nowa aplikacja startuje w Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

 Aplikacja do pobrania za darmo.

Pierwsza apka Xbox pozwalająca użytkownikom na przeglądanie i udostępnianie swoich plików jak zdjęcia i filmy. Z Dropbox na Xbox One prześlesz pliki strumieniowo bez konieczności pobierania lokalnej kopii. Przydatna funkcja jeśli korzystacie z konsoli nie tylko do grania i nie chcecie marnować czasu na zgrywanie np. Waszego filmu na pendrive czy dysk przenośny.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Nowa aplikacja oferuje większość funkcji, które można znaleźć w Dropbox na innych platformach, w tym możliwość przesyłania, komentowania i dzielenia się plikami. Można również zapisać do Dropbox otwarte pliki  w innych uniwersalnych aplikacjach systemu Windows w celu zaoszczędzenia miejsca na obu urządzeniach. Można również skonfigurować tak, aby automatycznie przesyłać zdjęcia i obrazki z Kinect do Dropbox.

Dropbox  wprowadza nowy interfejs, który jest zoptymalizowany do użytku na dużym ekranie, gdzie można poruszać się za pomocą pada lub pilota.

Apka dostępna za darmo!
pobierz

Dropbox-app-na-xbox

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 


» Zobacz również: Streamowanie na Oculus Rift już dostępne

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: