Drawful 2 za darmo dla każdego!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Bardzo fajna gra od Jackbox Games udostępniona za darmo dla każdego!

Drawful 2 to cudowna gra. Zagrać w nią mogą wszyscy domownicy. Nie musicie się nawet martwic o brakujące pady – smartphony i tablety posłużą jako kontrolery!

Zasady są proste. Jedna osoba rysuje coś albo kogoś, a cała reszta ma za zadanie odgadnąć, co przedstawia sporządzony obrazek. Żeby było zabawnie, gracz może użyć także gotowych podpowiedzi wygenerowanych przez grę. To powinno uczynić grę jeszcze bardziej szaloną i zabawną.

Cała reszta zależy od Ciebie i Twojej kreatywności!

Drawful 2

Tytuł będzie dostępny do pobrania za darmo przez dwa tygodnie. Nie potrzebujecie żadnych subskrypcji by skorzystać z promocji. Drawful 2 został udostępniony za darmo przez swoich twórców, czyli Jackbox Games. Wszystko to za sprawą trudnej w ostatnim czasie sytuacji. Gra ta ma nam pomóc pozostać w domach i dobrze spędzić czas.

Drawful 2

Pobierajcie z Microsoft Store, bo naprawdę warto.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.