Drawful 2 za darmo dla każdego!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bardzo fajna gra od Jackbox Games udostępniona za darmo dla każdego!

Drawful 2 to cudowna gra. Zagrać w nią mogą wszyscy domownicy. Nie musicie się nawet martwic o brakujące pady – smartphony i tablety posłużą jako kontrolery!

Zasady są proste. Jedna osoba rysuje coś albo kogoś, a cała reszta ma za zadanie odgadnąć, co przedstawia sporządzony obrazek. Żeby było zabawnie, gracz może użyć także gotowych podpowiedzi wygenerowanych przez grę. To powinno uczynić grę jeszcze bardziej szaloną i zabawną.

Cała reszta zależy od Ciebie i Twojej kreatywności!

Drawful 2

Tytuł będzie dostępny do pobrania za darmo przez dwa tygodnie. Nie potrzebujecie żadnych subskrypcji by skorzystać z promocji. Drawful 2 został udostępniony za darmo przez swoich twórców, czyli Jackbox Games. Wszystko to za sprawą trudnej w ostatnim czasie sytuacji. Gra ta ma nam pomóc pozostać w domach i dobrze spędzić czas.

Drawful 2

Pobierajcie z Microsoft Store, bo naprawdę warto.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: