Spodobał Wam się Dragon Ball FightersZ? Zobaczcie 18 minut z rozgrywki

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Udana zapowiedź na E3, otrzymała nowy gameplay.

Bandai Namco zaskoczyło wielu graczy, dostarczając nową grę z bohaterami Dragon Balla. Oczywiście były wcześniej różne doniesienia o produkcji, ale oficjalna zapowiedź zrobiła najlepsze wrażenie. Efektowny zwiastun podczas konferencji Microsoftu na E3 wywołał pozytywne emocje, a teraz prosto z targów w Los Angeles otrzymaliśmy sporą dawkę rozgrywki.

Gra ma pojawić się początkiem przyszłego roku, również zapowiedziano zamkniętą betę na konsoli Xbox One oraz Playstation 4, która ma pojawić się tego lata. Co do zapisów, nie mamy dokładnych informacji.

Sama rozgrywka wygląda na sporą dawkę udanej zabawy, a jeśli jesteśmy do tego fanami anime, to Dragon Ball FightersZ jest tytułem obowiązkowym.

Bardzo widowiskowo wygląda pojedynek, w którym dysponujemy trzema bohaterami popularnej mangi od Akiry Toriyamy. Sprawdzić to możecie na poniższym materiale prosto z E3.

 


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: