Dragon Age: Początek i Medal of Honor: Airborne już w EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dwie zapowiedziane wcześniej gry w abonamencie już dostępne.

The Vault w abonamencie EA Access to biblioteka ponad 40 tytułów, w które możemy grać bez ograniczeń. Roczny koszt usługi wynosi nie całe 80 złotych (zobacz w sklepie Xbox), jednak na aukcjach możemy znaleźć subskrypcję o kilka złotych mniej. Co jakiś czas paczka gier zwiększa się, a gracze mogą nabyć nowe produkcję Electronic Arts nawet 10 procent taniej. Dodatkowym atutem jest wcześniejszy dostęp do nowych gier oraz ich bezpłatne testowanie przez 10 godzin.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Ostatnim wielkim hitem, który dołączył do The Vault była Fifa 17. Od teraz dostępne są: Dragon Age: Origins i Medal of Honor: Airborne. Oba tytułu powinniście znaleźć w sekcji gotowych do instalacji. Jeśli nie, to poszukajcie je w sklepie Xbox z poziomu konsoli.
Pierwszy tytuł jest popularnym RPG-em, który dostarcza aż 60-100 godzin rozrywki. Niesamowita przygoda w świecie fantasy, świetna oprawa graficzna i bardzo dobry system walki robi wrażenie.

Medal of Honor na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. W Airborne ponownie wracamy na front II Wojny Światowej, walcząc po stronie amerykanów. Walki toczone są w Europie i odwiedzimy kraje jak Niemcy, Holandia czy Normandię. Warto powrócić do tego tytułu, niestety minusem jest długość tej gry, która do najdłuższych nie należy.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: