DOOM Eternal zmierza do Game Passa? [AKTUALIZACJA]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft korzysta na swoich zakupach i niebawem wpuści do katalogu Xbox Game Pass grę ze stajni Bethesdy. Co dokładnie wiemy?

Jak to już tradycyjnie ma miejsce, na kanałach społecznościowych usługi pojawia się „wycieknięta” treść wewnętrznej wiadomości Melissy McGamepass do reszty pracowników. Z tego jak zwykle dowiadujemy się, że coś się kroi. Pozornie nie dowiadujemy się żadnych konkretów, bowiem nazwy gier są ocenzurowane.

Jednak internauci szybko robią swoje. Pierw jeden z nich orientuje się, że pierwsze litery zdań tworzą słowa: „LOOK BELOW”, czyli „Spójrz poniżej”:

Mimo to, nadal niewiele to mówi. Do myślenia daje jednak spory odstęp pomiędzy podpisem a stopką wiadomości. Jak się okazuje, wystarczy otworzyć grafikę w programie graficznym, by móc pobawić się kontrastami, a naszym oczom ukaże się ukryta wiadomość: „THE SLAYER IS COMING”. To może oznaczać niemalże jedno – DOOM.

Piszę „niemalże”, ponieważ nie do końca wiemy, czy mowa tu o wydaniu gry z 2016 roku, czy o wydanym w marcu DOOM Eternal, czy tez być może o obu tytułach. Jakby nie patrzeć, obie opcje są jak najbardziej zadowalające. Czekamy więc teraz na dalszy rozwój sprawy!

AKTUALIZACJA:
Już oficjalnie: DOOM Eternal w Xbox Game Pass dla konsol 1 października. Nieco później także na PC.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: