Dolmen z najnowszym zwiastunem i datą premiery

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fani gier akcji w klimacie science-fiction z elementami RPG mają na co czekać. Najnowszy zwiastun gry potwierdza datę premiery gry.

Dolmen jest trzecioosobową grą osadzoną w kosmicznym uniwersum science-fiction, gdzie będziemy odkrywać najmroczniejsze tajemnice. Akcja gry toczy się na nieprzyjaznej  planecie Revion Prime, gdzie główny bohater musi zdobyć próbki niezwykłego kryształu o nazwie „Dolmen”.

W grze spotkamy rozbudowany system walki a do dyspozycji dostaniemy różne rodzaje broni jak i poznamy metody walki. Walka w zwarciu czy na dystans? Oczywiście! Do tego nie może zabraknąć walk z bossami, a to będzie już nie lada wyzwanie.

Dla odkrywców czeka zniszczona ale jakże piękna planeta zawierająca wiele tajemnic. Dodatkowo będziemy mogli sprostać wielu wyzwaniom ale czy damy radę? Tak, jeśli tylko dobrze będziemy dysponować energią. Ta, jest kluczem do zwycięstwa.

Jeśli zainteresowała Was gra, twórcy przygotowali wydanie premierowe Dolmen Day One Edition w którym znajdziemy wyjątkowy zestaw zbroi jak i broni, który pomoże nam na wczesnym etapie rozgrywki.

Dolmen posiada polskie napisy a dzięki Smart Delivery gra w wydaniu pudełkowym na konsole Xbox zadziała na Xbox One, Xbox One i Xbox Series X|S umożliwiając dostęp do edycji zopytmalizowanych pod kątem każdej z tych platform.

Dolmen zadebiutuje 20 maja. Gra została wyceniona na 179,99 PLN.

Źródło: materiały prasowe

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: