System Dolby Atmos zmierza na Xbox One S!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Aktualizacja w 2017 roku.

Microsoft oficjalnie ogłosił wsparcie Dolby Atmos dla Xbox One S w 2017 roku.
Czym konkretnie jest ten system? To technologia dźwięku opracowana przez firmę Dolby wykorzystywana przede wszystkim w salach kinowych. Daje to możliwość przesyłania nieograniczonej liczby ścieżek audio przekazywanych do głośników. Twórcy mogą sami decydować, który dźwięk ma się znaleźć w poszczególnych głośnikach.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Teraz ten system zmierza do odtwarzacza blu-ray w konsoli Xbox One S. Jeżeli macie mocne audio wspierające Dolby Atmos, to będziecie mogli się cieszyć lepszymi wrażeniami podczas oglądania filmów oraz grania w gry na Xbox. Overwatch jest jednym z tytułów opracowanym w tej technologii. Dolby Atmos ma współpracować także ze słuchawkami.

Główny inżynier Xbox Mike Ybarra jest podekscytowany partnerstwem z Dolby oraz tym, że może wszystkie nowości oferować społeczności Xbox już w 2017 roku.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: