Dodatkowa aktualizacja Xbox we wrześniu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nieoczekiwana aktualizacja pojawiła się naszych konsolach. Jakie zmiany wprowadza?

Większość graczy lubi zapisywać zdjęcia czy filmy z poczynań w swoich ulubionych grach, a następnie dzielić się nimi na portalach społecznościowych. Wspomniana najnowsza aktualizacja może się nie wszystkim spodobać.

Nowa polityka przechowywania ujęć z gier

Co wprowadza najnowsza aktualizacja Xbox? Otóż wszystkie zapisy z gier przechowywane w sieci Xbox zostaną usunięte po 90 dniach. Zatem niezbędne będzie wykonanie kopii zapasowej, jeśli będziemy chcieli zachować je na czas nieokreślony.

Zmiany dotyczą również OneDrive, czy zewnętrznego urządzenia magazynującego gdzie wprowadzono różne udogodnienia. Możemy przenosić, zarządzać i przesyłać zbiorczo pliki a także skonfigurować przyszłe ujęcia tak, aby automatycznie tworzyć kopie zapasowe w OneDrive. Dodatkowo dzięki edytorowi Microsoft Clipchamp możemy edytować ujęcia i łatwo je udostępniać.

Oprócz zmian wprowadzonych w zapisie ujęć łatwiej znajdziemy popularne aplikacje podczas konfiguracji nowej konsoli. Dodatkowo wprowadzono zakładkę Wydarzenia, w której będą wyświetlane wydarzenia na żywo i te nadchodzące.

 

Źródło: news.xbox.com 

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: