DLC LEGO Speed Champions w Forza Horizon 4 dostępne od 13 czerwca

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Dziecięca zabawa na festiwalu Horizon przybędzie w tym tygodniu. Rozszerzenie pozwoli zdobyć dodatkowe punkty Gamescore.

Niepierwszy raz mamy możliwość poczuć się jak dzieci w serii Forza Horizon. W trzeciej odsłonie zaoferowano nam rozgrywkę z zabawkami Hot Wheels, gdzie czekało mnóstwo kaskaderskich wyzwań i szalonych pojazdów. Brytyjski festiwal poszedł o krok dalej i nawiązał współpracę z duńską marką, dostarczając popularne klocki LEGO do Forzy Horizon 4. Choć DLC jest sygnowane serią LEGO Speed Champions, znajdziemy w nim także elementy z filmu LEGO Przygoda 2.


W nowym rozszerzeniu nie tylko samochody będą zbudowane z LEGO, ale także świat będzie pełny klockowych części, jak ulice, drzewa i kwiaty oraz budynki. Z racji tego, że duńskie klocki są przeznaczone do zabawy w każdym wieku, nikt nie powinien się nudzić w rozszerzeniu LEGO Speed Champions. Co jeszcze czeka nas w dodatku?

Horizon Festival i LEGO® Group prezentują wspaniałą nową dolinę LEGO, w której można się ścigać i eksplorować. Gra pozwala kierowcom na gromadzenie własnej kolekcji klocków i zbudowanie Domu Mistrza Budownictwa z garażem pełnym niesamowitych samochodów LEGO Speed Champions w tym McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione oraz 1967 Mini Cooper S Rally.

Klockowe pojazdy w garażu to nie wszystko. Na łowców osiągnięć czeka dodatkowe 500 GS w 31 osiągnięciach. Posiadacze wersji Ultimate otrzymają rozszerzenie bezpłatnie, jak w przypadku Fortune Island. Osobny zakup to koszt 99,99 złotych, bądź jeśli posiadacie członkostwo Xbox Game Pass, cena za LEGO Speed Champions wyniesie 89,99 złotych.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl