Disney Speedstorm w formule free to play!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wraz z początkiem sezonu czwartego, Disney Speedstorm przechodzi w formułę free to play!

Niezależnie, czy mieliście okazję grać w Disney Speedstorm od Gameloft, to podpowiadamy, że jest to swego rodzaju Mario Kart w świecie Disneya. Nie brakuje więc tematycznych aut, czy bohaterów z kultowych animacji.

Jak dotąd, aby zasiąść za kierownicą, należało zwyczajnie kupić grę. Od teraz zaś stała się ona darmowa, przechodząc w model f2p. Oczywiście nie zabrakło więc elementów z mikropłatnościami. Za te kupimy nowe elementy do aut czy też kosmetyczne zmiany dla postaci. Gra mimo to nadal pozostaje tą samą dobrą produkcją, a nawet niektórzy mogą śmiało powiedzieć, że i lepszą. W końcu co za darmo to uczciwa cena. Z ręką na sercu możemy polecić, bo mapy, jak i model jazdy są naprawdę bardzo przyjazne, co spodoba się nie tylko tym najmłodszym.

W przeszłości podobną zmianę przeszło Rocket League, które z modelu płatnej gry zmieniło się w produkcję dostępną za darmo.

Disney Speedstorm pobierzecie bez żadnych opłat już teraz na konsole oraz PC.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: