Czekasz na Devil May Cry 5? Pobierz demo na Xbox One już teraz

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Capcom wydał przedpremierową wersję próbną dla fanów serii. Jeśli chcecie zagrać już teraz, skorzystajcie z naszej instrukcji.

Devil May Cry to jeden z najpopularniejszych slasherów, a już niebawem piąta część zostanie wydana między innymi na Xbox One. Tytuł ten nieraz widzieliśmy podczas różnych imprez Microsoftu. Pojawił się na targach Electronic Entertainment Expo czy X018 i zawsze pozytywnie był odbierany przez widzów. O ile jesteście fanami tej serii i oczekujecie na Devil May Cry 5, możecie przed premierą pobrać próbkę gry i zmierzyć się z przygodami Nero, gdyż to jego losami pokierujemy w ekskluzywnym demo.

Co prawda demo nie jest jeszcze oficjalnie dostępne, ale za sprawą nowozelandzkiego regionu można pobrać Devil May Cry 5 na swoją konsolę. Wystarczy 8,31 GB wolnego miejsca, więc to dość niewiele w porównaniu z innymi wersjami próbnymi. Link do sklepu znajdziecie poniżej.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl