Devil May Cry 4 Special Edition i NBA Playgrounds w styczniowym Xbox Game Pass

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejna aktualizacja gier przewidziana na styczeń 2018 roku przewiduje dwie, bardzo ciekawe produkcje na Xbox One.

Lista najświeższego z abonamentów Microsoftu na konsoli Xbox liczy już ponad 150 tytułów, a każdego miesiące powiększa się ona o 7 nowych produkcji. W tym roku mieliśmy też usłyszeć o grach opuszczających zestawienie Xbox Game Pass, jednak o tym póki co nic nie słychać. Wypadać z listy miałyby te tytuły, które nie cieszą się zainteresowaniem wśród użytkowników abonamentu, co przekłada się również na wyszukaniu nowych, lepszych tytułów.

»Zobacz również: Gears of War 4 od grudnia w Xbox Game Pass

Major Nelson, podobnie jak w poprzednim miesiącu, uchylił rąbka tajemnicy i podzielił się wiadomością o nowej, styczniowej aktualizacji. Wśród gier pojawi się między innymi Devil May Cry 4 Special Edition oraz NBA Playgrounds, co trzeba przyznać jest bardzo interesującą ofertą.

Obie produkcje nie trzeba nikomu przedstawiać i dostarczą na pewno sporo dobrej zabawy. Warto wspomnieć, że NBA Playgrouds jest tegoroczną odsłoną zręcznościowej, koszykarskiej rywalizacji i już dołączona jest do Xbox Game Pass. Devil May Cry 4 jest remasterem gry z 2008 roku, oferując ulepszoną oprawę audiowizualną i rozdzielczość Full HD.

Na co jeszcze liczycie w styczniowej aktualizacji Xbox Game Pass?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: