Destiny 2 już teraz ze wsparciem 4K i HDR na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Rozgrywka na najmocniejszej konsoli Microsoftu stanie się jeszcze przyjemna dzięki większej rozdzielczości i wyrazistszym detalom.

Dziś Bungie Entertainment ma coś dla fanów jednej z najpopularniejszych strzelanek tego roku, bowiem na horyzoncie pojawił się najnowszy dodatek Klątwa Ozyrysa, a sam tytuł pojawił się na liście gier wykorzystujących moc konsoli Xbox One X. Rozgrywka stanie się bogatsza o obraz w jakości 4K wraz z trybem High Dynamic Range. DLC wprowadzi nowe wyposażenie, bronie, aktywności i oczywiście mapy. Jedna z nich ma być zarezerwowana tylko dla posiadaczy konsol firmy Sony.

Warto dodać, że chętni mogą wypróbować wersję próbną Destiny 2, gdzie sprawdzą część kampanii i rywalizacji online. W trialu Destiny 2 odwiedzimy Titan – księżyc Saturna oraz Europejską Martwą Strefę, aby wykonać szereg misji, również tych pobocznych. Oczywiście wszelkie zdobyte osiągnięcia i postępy przeniesiemy do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na jej zakup. Nie zdobędziemy jednak więcej niż siódmy poziom naszej postaci, ale nie ma za to ograniczeń czasowych. Bungie chce tym samym nakłonić kolejnych graczy do wzięcia udziału w rozgrywce, wcielając się w strażnika ludzkości.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: