Destiny 2 ze wsparciem Xbox One X, Wolfenstein II TNC w jakości 4K

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Choć ostatni tytuł od Bungie nie widnieje aktualnie na liście Xbox One X Enhanced, możemy wyczekiwać jej ze wsparciem dla nowej konsoli.

Microsoft opublikował w tym tygodniu zaktualizowaną rozpiskę gier z ulepszoną rozgrywką na najmocniejszej konsoli na świecie, gdzie umieszczonych zostało 159 tytułów. Jak widać, liczba gier przez kilka dni wzrosła o siedem nowych produkcji, gdyż początkiem tygodnia było ich 152, a 49 z nich oznaczone było jakością 4K. Kolejne gry z rozdzielczością 4K na liście to Assault Android Cactus, Crossout, Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider i Mafia III. Wciąż nie potwierdzono, że Wolfenstein II: The New Colossus otrzyma wsparcie Ultra HD na One X, ale jak zauważono na opakowaniu gry, takie oznaczenia się pojawiły.

Następną niespodzianką jest informacja o ulepszonej rozgrywce w Destiny 2 na Xbox One X. Mimo iż gra nie znajduje się w tym momencie w zestawieniu na stronie Microsoftu, to dowiedzieć się możemy tego za sprawą portalu True Achievements, który umieścił wpis w serwisie Twitter na temat Xbox One X Enhanced.

 

Jak widać, Destiny 2 także znajdzie się wkrótce na liście, z czego zadowoleni powinni być wszyscy fani produkcji od Bungie i nabywcy konsoli Xbox One X, którą znajdziemy już za kilka dni w sklepach (7 listopada).

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: