Destiny 2 otrzyma ekskluzywną zawartość dla PS4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny raz Xbox One mniej ważny dla gry Bungie i Activision.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Wczoraj otrzymaliśmy materiał promujący Destiny 2, a dziś do sieci trafić ma także pierwszy zwiastun. Produkcja ma być jeszcze lepsza, bardziej rozbudowana i z mocniejszą historią jeśli chodzi o wątek fabularny. Tytuł porzuca na dobre wydanie gry na poprzednia generację co pozwoli skupić się na wykorzystaniu mocy aktualnych konsol.

Sony i Playstation bardzo sprawnie nawiązuje kontakty z firmą Activision, gdzie Destiny 2 otrzyma jeszcze więcej zawartości niż posiadacze Xbox One. Współpraca potrwa bardzo długo i wcześniejszy dostęp do dodatków czy rozszerzeń potrwa minimum do jesieni 2018.


Czy jest to zasługa większych możliwości konsoli PS4 Pro? Czy konkurencja sprawniej prowadzi rozmowy biznesowe? Szkoda, że tytuły dostępne na wszystkie platformy również są dzielone na graczy poszczególnych urządzeń do gier wideo. Takie podziały powinny zostać jedynie w temacie exclusivów.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: