Destiny 2 oficjalnie zapowiedziane

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie ma już plotek. Destiny 2 powstaje i nadchodzi na Xbox One.

Niestety jeśli chodzi o trailer to go nie zobaczymy dzisiejszego wieczoru. Dobra informacja jest taka, że koniec z domysłami i przeciekami. Pomimo tego, że Activision wspomniało jakiś czas temu o kontynuacji to nikt nic więcej nie wiedział. Bywały doniesienia o premierze już we wrześniu tego roku jednak na tą informację wciąż pozostaje nam czekać na oficjalną wiadomość.

 




Skoro jednak zdecydowano wypuścić się grafikę z tematem Destiny 2, to wkrótce możemy spodziewać się nowego zwiastuna, który tylko podgrzeje atmosferę wokół kolejnej części. Jedynka pomału kończy swój żywot i już jutro ma zostać wydana ostatnia aktualizacja o nazwie Age of Triumph. Może to być celowa nazwa dająca znak o zakończeniu wspierania Destiny i przygotowywanie na dwójkę. Z przecieków wynika także, że grę zobaczymy także na Windows 10.

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 



Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: