Od grudnia Destiny 2 w jakości 4K i HDR na Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bungie wykorzysta potencjał nowej konsoli z rodziny Xbox, oferując rozgrywkę w najwyższej jakości.

O ulepszeniu rozgrywki w Destiny 2 na One X wiemy od pewnego czasu, kiedy to prasowe egzemplarze zostały rozesłane do mediów z całego świata. Studio Bungie wcześniej nie poinformowało na czym polega to podrasowanie, aż do wczorajszego wpisu na swoim blogu. Jak się okazuje, Destiny 2 już 5 grudnia otrzyma bezpłatną aktualizację, która zwiększy rozdzielczość do 4K na konsoli Xbox One X i wyświetli obraz w trybie High Dynamic Range (HDR).

Podobny update otrzyma także Playstation 4 Pro, ale wydaje się, że tam rozdzielczość będzie dynamicznie skalowana do Ultra HD, zaś na One X ujrzymy prawdziwe, natywne 4K.

You’ll also see adaptive 4K resolution on the PlayStation 4 Pro and 4K on the Xbox One X.

Nie doczekamy się na pewno bardziej dynamicznej strzelanki w 60 klatkach na sekundę, co może niektórych zmartwić. Niemniej jednak aktualizacja na pewno urozmaici przygodę w Destiny 2.

Tego samego dnia pojawi się też DLC „Klątwa Ozyrysa”, które poznaliśmy podczas konferencji Sony na Paris Games Week. Dodatek wprowadzi nowe wyposażenie, bronie, aktywności i oczywiście mapy. Jedna z nich ma być zarezerwowana tylko dla posiadaczy konsol firmy Sony.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: