Destiny 2 – już jutro ruszają otwarte beta testy na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gotowi na walki w Destiny 2? Sprawdź szczegóły otwartej bety.

Bungie początkiem miesiąca ogłosiło datę bety Destiny 2 dla użytkowników Xbox One, która przypada na 19 lipca. Za sprawą umowy marketingowej, posiadacze Playstation 4 mogą cieszyć się rozgrywką już dziś. Aby jednak zacząć grę od jutra, wymagany jest klucz wcześniejszego dostępu, który dodawany jest przy zamówieniu pre-orderu gry. Po jego otrzymaniu, należy wpisać kod na oficjalnej stronie bungie.net, jednak wcześniej musimy posiadać tam aktywne konto.

Znalezione obrazy dla zapytania destiny 2

Gracze, którzy nie posiadają pre-orderu, a tym samym klucza do Early Access, również mogą wziąć udział w otwartej becie, jednak dopiero dwa dni później, tj. 21 lipca. Zakończenie testów zaplanowane zostało na niedzielę (23.07) i wtedy zostaniemy również zaproszeni do zwiedzenia Farmy, czyli nowego miejsca społecznego. Tam znajdziemy handlarzy czy innych graczy, tak jak miało to miejsce w uprzedniej Wieży.

Beta zaoferuje także próbkę nowej kampanii, która w Destiny 2 została mocno wzbogacona. Graczom zostanie udostępnione jej demo, jakie było grywalne na targach E3. Miłośnikom multiplayera nie będą narzekać, gdyż czeka dla nich sporo atrakcji, jak wieloosobowa współpraca czy nowy tryb Countdown.

Premiera Destiny 2 już 6 września na Xbox One i Xbox One X.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: