Planujesz kupić pada w Design Lab? W tym roku masz czas do 14 października.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Planujesz sprawić sobie lub komuś prezent w postaci customowanego pada? Jeśli tak, musisz zrobić to przed 14 października.

Design Lab jest usługą pozwalającą stworzyć kontroler marzeń. Gracz sam skomponuje go w oparciu o kolory elementów, ich materiał, czy też wygrawerowany gamertag. Co prawda wraz z ilością bajerów usługa staje się dosyć droga, to jest to ciekawa okazja na unikalny kontroler do gier, spersonalizowany w 100% pod samego siebie.

Jeżeli w ostatnim czasie rozważaliście taką możliwość i chcielibyście móc cieszyć się padem jeszcze w tym roku, być może przy nowym Xboksie, to musicie się nieco pośpieszyć nim będzie za późno. Wszystko to za sprawą tymczasowego wyłączenia usługi po 14 października i powrocie jej w bliżej nieokreślnym czasie w 2021 roku.

Przerwa jest spowodowana nadchodzącymi zmianami w Design Lab. Te na pewno są związane z nową generacją konsol, która wprowadzi w kontrolerach stosowne usprawnienia, takie jak guzik „Share” czy nowy krzyżak.

Swojego pada stworzycie w tym miejscu.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: