Demo KINGDOM HEARTS Ⅲ dostępne w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Podczas X019 Square Enix poinformowało o dostępności wersji próbnej KINGDOM HEARTS Ⅲ. Wypróbuj tytuł i pobierz go na Xbox One już teraz.

Square Enix przybył do Londynu na X019 z niemałą nowiną. Podczas wielkiego święta graczy twórcy poinformowali, że dziesięć tytułów Final Fantasy trafi do abonamentu Xbox Game Pass dla konsol Xbox One i PC. Wśród nich znajdziemy Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII: Remastered, Final Fantasy IX, Final Fantasy X: HD Remastered, Final Fantasy X-2: HD Remastered, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIII-2, Lightning Returns: Final Fantasy XIII oraz Final Fantasy XV.

To nie wszystko co mieli nam do przekazania. Również ogłoszono wersję demonstracyjną KINGDOM HEARTS Ⅲ, które już teraz możecie pobrać na Xbox One.

Oprócz tego, jeśli spodoba Wam się wspomniana wersja demo, w sklepie Xbox znajdziecie 67% zniżkę na pełną wersję. Promocja ta potrwa jednak tylko przez 3 dni ( 

Zrzut ekranu 1

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: