Deals with Gold – Nowa lista promocji w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Dziś kończy się wyprzedaż Black Friday Sale, ale pomału zbliżamy się do wielkiej, świątecznej i noworocznej promocji, która w minionym roku rozpoczęła się 21 grudnia.

»Sprawdź: Countdown 2017 – Lista przecen noworocznych

Z dość krótkiej listy warto wyróżnić m.in. Never Alone Arctic Collection, będące platformową grą logiczną, opowiadającą o przygodach pewnej dziewczynki i lisa, zamieszkujących tereny arktyczne. Ich celem jest uratowanie swojego plemienia Inuitów od nadciągającej zagłady śnieżnej. Produkcja świetnie nadaje się na rozgrywkę dla dwóch graczy przy jednym ekranie telewizora, gdzie jeden gracz wciela się w bohaterkę, a drugi w przyjacielskiego liska. Pełna edycja została przez najbliższe dni przeceniona aż o 80%, kosztując jedynie 13,20 złotych.

Ciekawą propozycją jest też tytuł Wonder Boy: The Dragon’s Trap z ręcznie malowaną animacją. Gra zabiera nas do Monster Landu, gdzie musimy znaleźć lekarstwo dla naszego bohatera, który został zamieniony w pół jaszczura, pół człowieka. W odczarowaniu klątwy może pomóc nam jedynie magiczny Krzyż Salamandry.

Wszystkie promocje z polską walutą znajdziecie poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: