Deals with Gold – Nowe promocje w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox!

Jak każdego wtorku, Microsoft zasypuje nas promocjami na gry Xbox One oraz Xbox 360. Niestety dzisiejsza lista nie jest zbyt imponująca, ale to może z tego powodu, że zbliża się letnia wyprzedaż w sklepie Xbox (Summer Sales). Dziś znaleźć możemy m.in. przeceny gier jak Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter czy WRC 6 FIA World Rally Championship. Ta druga ma nie cały rok, a już przeceniona jest o 50%.

Do gry w trybie wieloosobowym i na jednej kanapie, polecamy zręcznościowe Overcooked. Jego również nabyć można za połowę ceny (49,99 zł 25,00 zł).

Wśród promocji znajdziemy dodatek VIP Forzy Horizon 3, który warto nabyć ze względu na jego przecenę. Ta spadła z 92,49 zł na 23,12 zł i zawiera ekskluzywne samochody i nowe zawody. Dla VIP-ów zarezerwowano też dodatkowe korzyści, w tym podwójne zyski z losowań, dostęp do ekskluzywnych zawodów sieciowych, prezenty społecznościowe i nie tylko.

W promocjach na Xbox 360 nie znajdziemy żadnych tytułów we wstecznej kompatybilności. Tutaj nie popisano się za bardzo, ponieważ lista ogranicza się jedynie do czterech tytułów.
    

Xbox One
    

Xbox 360Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: