Deals with Gold – jeszcze więcej promocji w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Dzisiejsza oferta to dokładka do największej promocji Black Friday, która wciąż trwa. Gracze, którzy jeszcze nie wybrali nic dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z pełnym zestawieniem promocji Black Friday Sale (tutaj).

Z dzisiejszej propozycji warto wyróżnić tegoroczny tytuł Śródziemie: Cień wojny od Monolith Productions. Pełne akcji i przygody RPG osadzone w uniwersum Władcy pierścieni otrzymało w tym tygodniu zniżkę 40% i do wyboru mamy wersję podstawową (289,99 zł 173,99 zł), Silver (379,99 zł 341,99 zł) oraz Gold (459,99 zł 413,99 zł).

Fani komiksowych legend DC powinni zainteresować się produkcją Injustice 2, ponieważ tytuł można zdobyć aż 60% taniej. Tutaj również mamy do wyboru kilka edycji, gdzie ceny zaczynają się od 289,99 zł 116,00 zł. Posiadacze Xboxów 360-tek mogą skorzystać z promocji na Injustice: Gods Among Us (34,65 zł w ofercie Black Friday Sale), które znajduje się także w programie wstecznej kompatybilności.

Graczom z zamiłowaniem do sportów zręcznościowych zaproponowano NBA Playgrounds przecenione o 50% (69,99 zł 35,00 zł). Gra świetnie nadaje się do rozgrywek przy jednym ekranie, a do NBA Playgrounds zaprosimy nawet trójkę swoich przyjaciół. W produkcji nie zabrakło również trybu online, gdzie powalczymy o tytuł najlepszego zawodnika.

Wszystkie promocje z polską walutą znajdziecie poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: