Deals with Gold – nowe promocje w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne promocje w sklepie Xbox!

Jak każdego wtorku, Microsoft zasypuje nas promocjami na gry Xbox One oraz Xbox 360. Dziś znaleźć możemy m.in. przeceny gier i dodatków Hitman, w tym kompletny pierwszy sezon. Wszystkie misje agenta 47 zostały objęte 60% zniżką (249,99 zł 100,00 zł).

Bardzo dobrą cenę otrzymał bundle pierwszej części Outlast. Pakiet zawiera podstawową wersję gry i dodatek Whistleblower. Pomimo, że tytuł był już w Games with Gold, jest to dobra okazja dla tych, którzy nie załapali się na tą ofertę. Outlast razem z dodatkiem kupimy za równe 20 złotych.

Większość tytułów na liście to gry indie, wycenione w tym tygodniu w granicach 10 – 30 złotych. Wśród nich znaleźć można perełki, jak np. Chariot (59,99 zł 15,00 zł). Jest to bardzo wesoła platformówka, która kładzie nacisk na kooperacyjną rozgrywkę.  Naszym celem w grze jest przewiezienie zwłok Naszego ojca w miejsce, gdzie chciałby zostać pochowany.

W promocjach na Xbox 360 znalazły się dwie świetne gry we wstecznej kompatybilności na Xbox One. Chodzi o Dead Space 2 i 3 od Electronic Arts. Obie części dostępne w cenie 35,19 złotych.

 
HITMAN™: Kompletny pierwszy sezon Farming Simulator 17 Table Top Racing: World Tour

Xbox One

 
Dead Space™ 3 Pakied "Dostęp otwarty"  TRANSFORMERS: Dark of the Moon

Xbox 360Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: