Deals with Gold – Nowe promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Cotygodniowa promocja została zaktualizowana i już teraz możemy przyjrzeć się nowej ofercie w sklepie Xbox. W poniższym zestawieniu nie znajdziemy wielkich hitów, a jedynie mniejsze gry z programu ID@Xbox. Można się więc wkrótce spodziewać wielkiej wyprzedaży Ultimate Sale.

Jeżeli jesteście fanami popularnej gry Fortnite, w cenie o połowę niższej kupicie zestaw Fundatora Standard oraz Deluxe. Dodatki wnoszą kampanię fabularną oraz liczne bonusy i premie.

Miłośnicy sportu, a szczególnie tenisa, sięgnąć mogą po Tennis World Tour tańsze w tym tygodniu o 40%. Tegoroczna produkcja pozwoli wcielić się w 30 gwiazd światowego tenisa: Rogera Federera, Angelique Kerber, Stana Wawrinkę oraz inne legendy tej dyscypliny sportu. W trybie kariery można zaś stworzyć nowego zawodnika i doprowadzić go na szczyt sławy.

Pełną listę Deals with Gold w polskiej walucie prezentujemy poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl