Deals with Gold – nowe promocje w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Dzisiejsza oferta to tak zwana cisza przed burzą, ponieważ za kilka dni rusza wielka, coroczna wyprzedaż Black Friday. Bądźcie czujni, bo już za dwa dni ruszają oferty specjalne, jak na przykład abonament Xbox Live Gold w cenie 1 zł za miesiąc, a od 17 listopada pojawią się pierwsze promocje z pierwszeństwem dla goldowiczów.

W tej ofercie Deals with Gold ponownie znajdziemy grę Deadpool, która nie zmieniła swojej ceny. Tytuł posiada jedną z największych przecen z całej oferty, gdzie cena została obniżona aż o 80%, kosztując tym samym 209,99 zł 52,50 zł.

Fani zabawy w detektywa i rozwiązywania zagadek mogą w tym tygodniu liczyć na  Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Wcielając się w tytułowego Sherlocka Holmesa przenosimy się do Londynu, aby wyjaśnić najmroczniejsze tajemnice w mieście. Przez najbliższy tydzień możecie kupić przygody najpopularniejszego detektywa na świecie w cenie 219,99 zł 72,60 zł (-67%).

Dla zmotoryzowanych wielbicieli gier wideo zaproponowano kilka sportowych produkcji, takich jak DUCATI – 90th Anniversary (78,99 zł 23,70 zł), Sébastien Loeb Rally EVO (169,99 zł 51,00 zł), Valentino Rossi The Game (208,99 zł 83,60 zł) czy WRC 6 FIA World Rally Championship (219,99 zł 66,00 zł).

Wszystkie promocje z polską walutą znajdziecie poniżej:

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: