Deals with Gold – nowe promocje w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź ofertę Deals with Gold i nowe promocje na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Xbox.

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Nowa oferta Deals with Gold nie jest najatrakcyjniejsza, ale pomału zbliżamy się do wielkiej, świątecznej promocji, która w minionym roku rozpoczęła się 21 grudnia. Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądała poprzednia świąteczno-noworoczna oferta, to możecie podejrzeć je w tym miejscu.

Dziś warto wyróżnić chociażby The Surge od niemieckiego studia Deck13. Jeśli jesteście fanami futurystycznych rozwałek, to jak najbardziej wypróbujcie ten tytuł. Mechanika gry mocno przypomina Dark Souls, jednak sama gra nie należy do najłatwiejszych. Wyróżnić należy bardzo ciekawy i rozwinięty system craftingu, wpływający na Nasze umiejętności. Bronią bohatera jest nowoczesny egzoszkielet i to jego ulepszenia głównie modyfikujemy. Warto dodać, że w sklepie Xbox czeka też wersja demonstracyjna, którą wypróbujecie, zanim sięgniecie po portfel. W tym tygodniu The Surge zgarniecie 60% taniej, wydając jedynie 209,99 zł 84,00 złotych.

Dla graczy Battlefield 1 przygotowano promocję na przepustkę Premium Pass. Tą kupimy w tym tygodniu taniej niż kiedykolwiek, a przeceniono go o 70% (179,99 zł  54,00 zł). W nim znajdziemy cztery tematyczne dodatki z 16 nowymi mapami, 20 nowymi rodzajami broni i nie tylko.

Xbox One

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Xbox 360

*Oferta dostępna wyłącznie dla posiadaczy Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: