Deals with Gold – kolejna dawka promocji na gry i dodatki

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne promocje w sklepie Xbox!

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Co znajdziemy ciekawego tym razem? Przede wszystkim  dobra wiadomość dla tych, którzy spóźnili się nabyć Śródziemie: Cień Mordoru – Game of the Year Edition w super przecenie na 20 złotych, otóż promocja została przedłużona o kolejny tydzień.

Kompletny sezon Gry o Tron z obniżoną ceną aż 0 70%, to dobry kąsek dla fanów przygodowych serii Telltale Games i popularnego serialu w sieci HBO. Sześć pełnych odcinków kupimy w cenie 21 złotych (69,99 zł).

W strefie gier wstecznej kompatybilności warto zwrócić uwagę na jedną z najlepszych części Assassin’s Creed Brotherhood, które kupimy za niecałe 12,50 zł. Na Xbox 360 najwięcej ofert znajdziemy na gry z Sonic-iem w roli głównej. Wiele z nich zagramy również na Xbox One, dzięki programowi backward compatibility.

 

Xbox One
Xbox 360

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: