Deals with Gold – Sprawdź nową dawkę promocji w sklepie Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sprawdź aktualne zniżki na gry i dodatki w sklepie Xbox!

Kolejny tydzień, kolejne upusty na ulubione tytuły w wirtualnym markecie Microsoftu. Co znajdziemy ciekawego tym razem? Wiele tytułów, które nieraz mogliśmy zobaczyć w ofercie Deals with Gold, ale za to we wstecznej kompatybilności pojawiają się bardzo dobre gry.

Jedna z największych zniżek przypada dla Transformers: The Dark Spark, które kupimy o 75% taniej (239,99 zł 60,00 zł).  Gra już po raz trzeci znajduje się w tym roku w DwG z tą samą, niską ceną.

Lords of the Fallen od polskiego studia ponownie zostaje objęte sporą promocją i grę możemy kupić za blisko 56 złotych (169,99 zł). Szkoda, że tutaj nie postanowiono dodać przeceny na zestaw pełnej edycji, zawierające wszelkie DLC, zestawy i pakiety.

Dla tych, którzy spóźnili się z ostatnimi ofertami na grę Hitman, polecić można kompletny pierwszy sezon. misje agenta 47 zostały objęte 60% zniżką (249,99 zł 100,00 zł).

We wstecznej kompatybilności warto wyróżnić chociażby hity od Rockstar Games, jak Bully, Red Dead Redemption oraz GTA IV (wraz z dodatkiem The Ballad of Gay Tony).

Wszystkie zniżki przedstawiamy poniżej z polskimi cenami.

Xbox One

*Oferta tylko dla subskrybentów abonamentu Xbox Live Gold.

 

Xbox 360

*Oferta tylko dla subskrybentów abonamentu Xbox Live Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: