Deadly Premonition od dziś we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeden, ale bardzo ciekawy tytuł trafia dziś do wstecznej kompatybilności na Xbox One.

Dzisiejszy dzień zaktualizował listę Backward Compatibility o jedną produkcję, którą jest Deadly Premonition od studia Access Games. Tytuł łączy elementy gry przygodowej, fabularnej i surwiwal horroru. Wcielając się w agenta FBI musimy rozwiązać zagadkę tajemniczych morderstw w małym, amerykańskim miasteczku. Te odbywają się w dziwny, rytualny sposób i zaczynają szerzyć się po całym kraju.

W przygodzie nie brakuje też mrocznych postaci, które straszą naszego bohatera – Francisa Yorka Morgana. Jedną z nich jest stwór z siekierą w ręku i w przeciwdeszczowej pelerynie. Nadludzkie istoty mogą pojawiać się w różnych miejscach, a także teleportować się do nas i atakować z zaskoczenia.

Przygoda toczy się w otwartym świecie, gdzie możemy poruszać się pieszo lub samochodem. Twórcy postawili też na realizm, dlatego musimy uzupełniać paliwo w pojazdach, chodzić do restauracji, spać czy dbać o higienę. Kilka miejsc, które odwiedzamy podczas misji, są otwarte tylko o danej porze, dlatego np. do centrum handlowego nie możemy wybrać się w nocy.

Cena Deadly Premonition wynosi w sklepie Xbox 69,99 złotych i zajmie niecałe 6GB miejsca na dysku.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: