Dead by Daylight w ramach Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten weekend wyjątkowo nie trzy, a jedna gra w ramach darmoch dni rozgrywek.

Tym razem trochę inaczej niż zawsze, bo tylko jedną grą uraczył nas Microsoft na ten weekend. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą już od teraz pobierać i grać w Dead by Daylight do końca nadchodzącego dwudzionka.

Tytuł posiada ocenę 71/100 według krytyków oraz 5.8 według graczy na Metacritic.

Dead by Daylight to gra dla wielu osób, czerpiąca inspiracje ze wszystkich rodzajów horroru – od mocnych slasherów po przerażające istoty paranormalne. Każda postać ma własny rozbudowany system rozwoju oraz wiele elementów do odblokowania, które można dostosować do własnej strategii. Pracuj z innymi, by uciec, lub śledź i poświęć każdego ocalałego.


Klasycznie gry oferowane w ramach FPD znajdują się na przecenie w przypadku gdyby przypadły Wam do gustu i chcielibyście ogrywać je po upływie darmowego okresu. W tym przypadku cenę podstawowej wersji gry przeceniono o połowę (72,99) z kolei edycję Silent Hill o 40%, co daje nam finalnie kwotę 137,99 złotych. Ponadto obniżono także ceny wybranych dodatków dodatków. Te sprawdzicie w Microsoft Store w sekcji DLC.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: