Data premiery Call of Duty: WWII, zamknięta beta i wygląd pudełek

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już 26 kwietnia oficjalny zwiastun, a już teraz dowiedz się więcej o premierze.


Przecieki o nowym Call of Duty pojawiały się już dużo wcześniej, zanim Activision samo postanowiło powiadomić graczy. Wczoraj oficjalna grafika dała znać o nowym trailerze, który zostanie ujawniony 26 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Dziś jednak wiemy wiele więcej i nowe ujawnione zdjęcia przekazują datę premiery, opis gry i informacje o zamkniętej becie. Call of Duty: WWII ma pojawić się na półkach sklepowych 3 listopada. Zamawiając pre-order gracze mają otrzymać dostęp do prywatnej (zamkniętej) bety.

Na opakowaniu znajdziemy także opis gry, wspominający powrót do korzeni serii. Rozgrywka ma dać doświadczenie zapierające dech w piersiach, które ponownie definiuje czasy II Wojny Światowej. Fabuła opowie o lądowaniu aliantów w Normandii (zwane także jako D-Day), przeprowadzimy walki w całej Europie, w kultowych miejscach historycznych, które miały największy wpływ na losy wojny.

Z opisu dowiemy się także o co-operacji w kampanii oraz multiplayer. Te przecieki potwierdzą się oczywiście jeszcze w środę, ale ujawnione zdjęcia mówią same za siebie. Wśród wydań znajdziemy również edycje kolekcjonerskie ze steel bookiem.

-kliknij aby powiększyć-
źródło: fpspoint.com

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: