Darmowy weekend z Watch Dogs: Legion!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe weekendy z wybranymi tytułami, to doskonała okazja, by sprawdzić przeróżne interesujące graczy gry. Tym razem będziecie mieli szansę udać się na wirtualne ulice Londynu.

Począwszy od jutra od 16:30 aż do niedzieli, do godziny 15:00 czasu polskiego będziecie mogli zupełnie za darmo zagrać w najnowszą część Watch Dogs, czyli The Legion. To doskonała okazja by rzecz jasna sprawdzić ciekawy i warto uwagi tytuł, ale i także możliwości najnowszej generacji konsol pod którą gra została zoptymalizowana.

Warto zaznaczyć, że gra oferuje śledzenie promieni, czyli tak zwany ray-tracing. Ten pozwala na jeszcze bardziej realistyczne odbicia i zrazem oświetlenie świata gry.

Gra będzie dostępna do wcześniejszego pobrania już dziś od godzin 18:00 z poziomu konsoli i przeglądarki (z aplikacji w telefonie powinniście być w stanie wypchnąć pobieranie gry w każdej chwili), a grywalna jak już wspomniałem od jutra od godziny 16:00. Szukać oczywiście możecie jej w Microsoft Store.

Wszystkie postepy osiągniete w trakcie darmowego okresu zostaną zachowane i będą dostępne po uruchomieniu pełnej wersji gry w przyszłości. Warto też wspomnieć, że ta została przeceniona dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate na 144,99 zł.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: