Darmowy weekend z Rainbow Six Siege oraz The Elder Scrolls Online

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Microsoft zaprasza Goldowiczów do zabawy w dwóch popularnych tytułach sieciowych. Bez dodatkowych opłat.

Co pewien czas, a nawet co weekend, posiadacze złotego abonamentu oraz najnowszej usługi Xbox Game Pass Ultimate mają możliwość wejścia do wybranych gier bezpłatnie, w ramach Free Play Days. Microsoft tym razem zorganizował darmowe sesje w dwóch mocno popularnych tytułach, oferujących potyczki sieciowe. Mowa o Rainbow Six Siege (dostępne od 28 sierpnia) oraz The Elder Scrolls Online (dostępne już dziś). Oba nieraz pojawiały się w darmowych weekendach i cieszą się wciąż sporym zainteresowaniem.

 

Zarówno Rainbow Six Siege jak i The Elder Scrolls Online znajdziecie aktualnie w promocji Deals with Gold. Jeśli spodobają Wam się proponowane tytuły, TES Online możecie po udanym weekendzie kupić w cenie 39,99 złotych. Warto zwrócić uwagę także na przecenione dodatki. Rainbow Six Siege także jest mocno przecenione. Gra w edycji Deluxe to wydatek jedynie 36,29 złotych, więc warto rozważyć ten zakup, bo serwery wciąż są pełne graczy.

Więcej promocji Deals with Gold znajdziecie w tym miejscu.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl