Darmowy weekend z Borderlands: Game of the Year Edition

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Tym razem Microsoft zaproponował graczom ze złotą przepustką tytuł od Gearbox Software. Borderlands w edycji gry roku zagracie bezpłatnie przez najbliższy weekend.

Prawie każdego tygodnia członkowie Xbox Live Gold mają szansę skorzystać z programu Free Play Days, czyli z darmowego dostępu do wybranych produkcji. Te nie posiadają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o czas rozgrywki czy postępów. Grać można przez cały weekend, często zdobywając przy tym niejedno osiągnięcie do kolekcji. Microsoft od dziś oferuje nam darmową rozgrywkę przy Borderlands: Game of the Year Edition, które trafiło na Xbox One początkiem kwietnia tego roku.

Czekając na Borderlands 3 możecie powrócić do początku serii bądź nadrobić zaległości, jeśli nie mieliście okazji trafić na planetę Pandora. Edycja gry roku zawiera przede wszystkim ulepszenie do jakości 4K Ultra HD wraz z High Dynamic Range. Rozgrywkę urozmaicono nowym arsenałem broni, skrzyniami czy głowami postaci. Jak to w Game of the Year Edition, pakiet posiada komplet dodatków jakie ukazały się w Borderlands.

Darmowy weekend zaczyna się już dziś i potrwa do poniedziałku (22 lipca), do godziny 9:00 czasu polskiego. Grę pobierzecie ze sklepu Xbox, korzystając z poniższego przycisku. Wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold / Xbox Game Pass Ultimate.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: