Darmowy weekend z XCOM 2 dla posiadaczy abonamentu GOLD

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Microsoft oferuje graczom na najbliższe dni bezpłatny dostęp do strategiczno-taktycznej gry od 2K Games.

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na nudę jeśli chodzi o ofertę na darmowe weekendy z ciekawymi produkcjami. Jedynym warunkiem uczestniczenia jest posiadanie aktywnej, złotej subskrypcji Xbox Live, która daje wiele innych korzyści. Jak informuje Microsoft, dziś od godziny 18:00 czasu polskiego, goldowicze skorzystają z możliwości ogrania XCOM 2, aż do godziny 9:00 w poniedziałek. Dodatkowo, gracze skorzystają z ze zniżki na produkcję, sięgającą nawet 60%.

XCOM 2 to strategiczna gra turowa, wydana we wrześniu 2016 roku przez 2K Games. Historia w drugiej części toczy się 20 lat po wydarzeniach z XCOM: Enemy Unknown, czyli w 2035 roku. Wojskowa organizacja XCOM ponownie staje do walki z obcą cywilizacją, przez którą zostali zaatakowani. Choć nasz bohater został pojmany podczas inwazji, udaje mu się uciec za sprawą oficera Bradforda.

Turowe walki nie różnią się od tych z XCOM: Enemy Unknown. Planujemy kolejno wykonywane ruchy, zdobywamy punkty za akcję, szukamy osłon do ochrony. W strategiczny sposób rozwijamy naszą bazą wojskową i zdobywamy kolejne technologie bojowe, które posłużą do unicestwienia kosmicznych najeźdźców.

Dziś o godzinie 18:00 można zacząć pobierać udostępniony przez Microsoft XCOM 2 na Xbox One. Jeśli zdecydujecie się na pełną wersję, przeniesiecie zdobyte osiągnięcia. Podstawowa edycja została przeceniona na 238,99 zł 95,60 zł, zaś Digital Deluxe Edition z pakietem dodatków kosztuje teraz 298,99 zł 119,60 złotych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: