Darmowy weekend w The Division 2

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Agenci, czas zabrać swój sprzęt i ruszyć do boju!

Tom Clancy’s The Division 2 jest kontynuacją popularnej gry skoncentrowanej na rozgrywce wieloosobowej. Tytuł przenosi nas do Waszyngtonu, w którym musimy stawić czoła przeciwnikom, aby zapanował porządek. Do dyspozycji mamy duży, otwarty świat z pięknie odzwierciedlonymi lokacjami. Za wykonywanie zdań głównych, jak i pobocznych, otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki którym podnosimy swój poziom. Do tego zbieramy broń czy elementy pancerza, które zwiększą nasze możliwości bojowe.

The Division 2 w wersji standardowej będzie dostępne za darmo od czwartku 18 maja od godziny 19, do poniedziałku do godziny 20. Już dzisiaj (wtorek, 16 maja) od godziny 17 ruszy wstępne pobieranie, tak aby każdy mógł na spokojnie pobrać grę. Ponadto, osoby posiadające aplikację Xbox np. na swoim telefonie, mogą instalować zdalnie gry z wyprzedzeniem. Jednak należy pamiętać, że do gry The Division 2 wymagane jest posiadanie abonamentu Xbox Live Gold. Grę znajdziecie tutaj, lub w sklepie na konsoli.

Źródło: ubisoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: