Darmowy weekend z Titanfall 2!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Podobnie jak tydzień temu, również w ten weekend zagramy za darmo w kilka nie dla wszystkich na co dzień dostępnych produkcji.

Piątek zbliża się wielkimi krokami a razem z nim darmowe dni grania w takie tytuły jak Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition czy otwartą beta Dead Alliance. W tym gronie pojawi się również Titanfall 2. Odnosnie pzostałych tytułów i linków do pobrania ich, przeczytacie w pozostałych naszych wpisach.

Stanowi to doskonałą okazję do zapoznania się z tytułem dla niewtajemniczonych a w szczególności wypróbowania nowego, darmowego trybu jakim jest Obrona Kresów. Twórcy postanowi wzbogacić w niego swoją grę, po ciepłym przyjęciu go przez graczy w pierwszej części. Nieco szerzej na ten temat możecie przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach z rozgrywki.

Oprócz tego do dyspozycji otrzymamy wszystkie pozostałe tryby multiplayer, możliwość rozegrania misji „Nadajnik” oraz treningowego toru przeszkód, gdzie sprawdzicie poziom swoich umiejętności. Jeżeli macie wolne łącze internetowe a chcielibyście rozpocząć zabawę możliwie jak najszybciej, nie musicie się o nic martwić. Już teraz możecie zdobyć plik z wersją próbną, grywalny od razu po pobraniu. Natomiast gra sieciowa wystartuje dopiero w weekend.

Dni otwartego grania będą trwać od 28 do 30 lipca. Skorzystacie z tej okazji?
[divider][latest_posts items=”2″ title=”Polecane wpisy:” image_width=”740″ image_height=”150″ image_class=”thumbnail”]

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: