Darmowy weekend z The Elder Scrolls Online na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tym razem ZeniMax Online Studios zaoferuje swój produkt na najbliższe dni na konsoli Xbox One.

Darmowe weekendy są coraz częściej oferowane graczom Xbox i prawie każdego weekendu możemy bezpłatnie sprawdzić kilka produkcji. Wymogiem do wzięcia udziału w takich wydarzeniach jest obowiązek posiadania aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold. Dla tych, którzy spełniają te kryteria, mogą od dzisiejszego wieczora pobrać i wejść do świata The Elder Scrolls Online. Podobna impreza będzie miała także wkrótce na Playstation 4 i PC, jednak ten weekend należy dla posiadaczy Xbox One.

Od dziś do 5 listopada wszyscy chętni zagrają bezpłatnie, nawet jeśli kiedykolwiek braliście udział w podobnych wydarzeniach z ESO, jednakże tylko nowe konta otrzymają na start 500 darmowych koron do wydania w grze. Jak to zawsze bywa, każdy kto zechce zostać w The Elder Scrolls Online na dłużej, będzie mógł skorzystać z promocyjnej oferty na pełną wersję gry.

Przed przystąpieniem do magicznego MMORPG trzeba przygotować na dysku konsoli około 80 GB wolnego miejsca.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: