Darmowy weekend ze The Elder Scrolls V: Skyrim od dziś na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Weekendowa oferta skierowana dla aktywnych subskrybentów Xbox Live Gold.

Pod koniec zeszłego roku otrzymaliśmy remaster jednej z najbardziej nagradzanych gier. Skyrim Special Edition zawiera pełną zawartość, wszystkie dostępne dodatki, w odświeżonej i ulepszonej grafice i ścieżce dźwiękowej. Po raz pierwszy w The Elder Scrolls gracze mogą korzystać z dostępnych modów dodających zadania, miejsca, postacie, dialogi, pancerze czy broń.

Jeżeli nie macie planów na weekend, to do wtorku możecie korzystać z bezpłatnego dostępu do gry od Bethesda Game Studios. Stwórzcie własną postać, ulepszajcie ją z biegiem zdobywanego doświadczenia i powstrzymajcie nadchodzącą zagładę, ratując Skyrim przed smoczą apokalipsą.

Zainteresowani uzyskują także zniżkę -50% na The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (248,99 zł 124,50 zł). Promocja dostępna jest od dziś przez następne pięć dni, choć możliwe, że oferta zostanie przedłużona w kolejnym zestawieniu Deals with Gold.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: